Feet%20in%20Bath%20Small.jpg

MARY STAGGS DETOX - praktická detoxikační metoda

Pravidelné používání může pomoci při léčbě těchto nemocí:

  • Artritida
  • Problémy krevního oběhu        

  • Kožní problémy

  • Různé typy anémií                   

  • Migréna

  • Zažívací problémy                    

  • Chronická bolest

  • Problémy imunitního systému  

  • Deprese a nervové problémy

  • Chronický únavový syndrom

Pravidelné a průběžné používání přístroje Mary Staggs Detox vaše tělo vyčistí, zrgeneruje a vrátí mu jeho dřívější vitalitu. Vhodně doplňuje ostatní terapie.

Detoxikační metoda představuje moderní, velice účinný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů a uvést naše energetická pole opět do rovnováhy.

Prospívá dokonce i těm, kteří si myslí, že jsou naprosto zdraví a dodržují zásady zdravé výživy.

Připadáte si často unavení, malátní, bez energie a potřebné životní vitality?

Mary Staggs Detox vám především umožňuje rychle, účinně a pro lidský organismus naprosto bezpečně povzbudit a vyladit bioenergetické pole, protože zlepšuje funkce jednotlivých orgánů a usnadňuje autodetoxikaci.

Přístroj využívá bioenergii vytvářenou elektrodami ponořenými do vody.

Společně se schopností vody přenášet informace, s reflexními body a zónami na chodidle a bioenergetickým  prouděním, jež cirkuluje tělem, obnovuje energetické pole biologickou rovnováhu těla a podporuje proces postupného upevňování zdraví.

BIOELEKTŘINA je přirozeným projevem živých organismů. Elektrická a magnetická pole jsou nezbytná k udržení života, který proudí složitými tělními systémy. Zlepšení vodivosti našeho organismu a podpoření iontové výměny proto je rozhodujícím faktorem oživení toku mikroproudů a obnovy elektrických bipolarit.

Lidské tělo je tvořeno převážně vodou. Ačkoli jsou krev a mezitkáňové i mezibuněčné tekutiny odděleny různými membránami, tvoří slané roztoky, které existují v těsném vzájemném vztahu. Vložíte-li do přístroje ruce nebo nohy, vznikne spojení mezi vašimi tělesnými tekutinami a vodou.

Elektrolýza v lázni navíc způsobuje uvolňování různých substancí v důsledku štěpení molekul vody. Tyto substance se přemísťují k elektrodám, nebo jsou vylučovány, probíhá tak transformace, která vyvrcholí srážením částeček ve vodě, změnou její barvy a uvolňováním plynů, což z holistického hlediska pozitivně ovlivňuje lidský organismu.

Mary%20Staggs%20Detox%20Website%20Logo.jpg

Zdravím Pavle, tak jsem se dal dohromady s tou nohou a dokonce jsem předminulý týden odběhl 50km trail na 4. místě a 3. v kategorii. Noha držela a v podstatě jsem v závodě neměl žádný problém, ani s ničím jiným. Moc děkuji za "opravení".

Jan Červinka

Postupně jsem metodu pak naučila manžela i mé dvě dcery. Masírujeme své příbuzné i známé. Výsledek je vynikající. Například manžel měl řadu let poměrně velké problémy s bolestmi hlavy od páteře, a po Spinal Touch mu tyto problémy úplně utichly. Podobné obtíže měly čas od času i dcery, nyní už je hlava nebolela zhruba jeden rok.
 

Jana Končitíková

Výsledek je bezvadný. Krční páteř se uvolnila úplně, bolesti v bedrech se zmenšily o třicet až padesát procent. Jsem výsledkem příjemně překvapený. Rád bych absolvoval i školení pana Grebeníčka a naučil se tu metodu co nejdříve.

Libor Boxan