breuss_aufm2.jpg

Kdo jsou naši klienti?

1. Skupina

Našimi klienty jsou většinou lidé, kteří mají dlouhodobé potíže a kde standartní postupy obvykle selhávají. Často jde také o člověka, který chce řešit svůj problém aktivně, poznáním a pochopením širších souvislostí jeho nemoci či bolesti. Má vůli jít vědomou cestou, kdy terapeut je nejen zprostředkovatelem procesu uzdravování, ale i průvodcem a rádcem.

2. Skupina

Část klientely patří do skupiny lidí, kteří jsou zdraví a tento stav si chtějí udržet dlouhodobě. Pravidelně docházejí na různé druhy relaxačních masáží nebo Spinal touch či detoxikační procedůru Dr. Mary Staggs.

Rozsah působnosti nemocí a bolestí:

Všechny druhy bolestí páteře, zad, kloubů a svalů, skolióza, lordóza a kyfóza páteře, migrény a bolesti hlavy, únavový syndrom, ochabnutí a problémy způsobené stresem, svalové napětí, poruchy rovnováhy, mravenčení v končetinách, problémy s vyměšováním, zranění a přetížení při sportu.

Co můžete očekávat?

Na začátku s každým klientem terapeut provede krátký pohovor, zjištění zdravotního stavu, které později doplní vlastním měřením stavu páteře a postavení těla. Veškeré informace, lékařskou diagnostiku a vlastní monitoring zdravotního stavu včetně měření následně propojí do celistvého obrazu, pomocí kterého pak může určit další postup. U každého je to individuální. U některých klientů postačuje jedna návštěva, u dlouhodobějších problémů je nutná řada ošetření.

Zdravím Pavle, tak jsem se dal dohromady s tou nohou a dokonce jsem předminulý týden odběhl 50km trail na 4. místě a 3. v kategorii. Noha držela a v podstatě jsem v závodě neměl žádný problém, ani s ničím jiným. Moc děkuji za "opravení".

Jan Červinka

Postupně jsem metodu pak naučila manžela i mé dvě dcery. Masírujeme své příbuzné i známé. Výsledek je vynikající. Například manžel měl řadu let poměrně velké problémy s bolestmi hlavy od páteře, a po Spinal Touch mu tyto problémy úplně utichly. Podobné obtíže měly čas od času i dcery, nyní už je hlava nebolela zhruba jeden rok.
 

Jana Končitíková

Výsledek je bezvadný. Krční páteř se uvolnila úplně, bolesti v bedrech se zmenšily o třicet až padesát procent. Jsem výsledkem příjemně překvapený. Rád bych absolvoval i školení pana Grebeníčka a naučil se tu metodu co nejdříve.

Libor Boxan