13319863_889953184446600_4367446042737920192_n.jpg

Kdo je Pavel Grebeníček?

Je lektorem metody Spinal touch a terapeutem se specializací na regeneraci pohybového aparátu. Absolvoval Univerzitu Nové doby v Praze, a metodu Spinal touch se učil přímo od učitelky a dr. Mary Staggs z Anglie. Po té se spolupodílel na vývoji, inovacích a zdokonalení této metody.

V současnosti se věnuje individuálnímu poradenství pro profesionály, lektoruje vzdělávací semináře pro odbornou i laickou veřejnost. V soukromé praxi se zaměřuje na nápravu pohybového aparátu, páteře a potíže s ní spojené.

Na základě vyhodnocení zdravotního stavu, používá techniky k co nejrychlejšímu a nejefektivnějšímu odstranění daných potíží, vždy individuálně.

Do dnešních dnů vyškolil nejméně 700 fyzioterapeutů, lékařů a masérů metodou Spinal touch po celé České a Slovenské republice, která se také stala jedním ze základních pilířů jeho současné praxe.

Zdravím Pavle, tak jsem se dal dohromady s tou nohou a dokonce jsem předminulý týden odběhl 50km trail na 4. místě a 3. v kategorii. Noha držela a v podstatě jsem v závodě neměl žádný problém, ani s ničím jiným. Moc děkuji za "opravení".

Jan Červinka

Postupně jsem metodu pak naučila manžela i mé dvě dcery. Masírujeme své příbuzné i známé. Výsledek je vynikající. Například manžel měl řadu let poměrně velké problémy s bolestmi hlavy od páteře, a po Spinal Touch mu tyto problémy úplně utichly. Podobné obtíže měly čas od času i dcery, nyní už je hlava nebolela zhruba jeden rok.
 

Jana Končitíková

Výsledek je bezvadný. Krční páteř se uvolnila úplně, bolesti v bedrech se zmenšily o třicet až padesát procent. Jsem výsledkem příjemně překvapený. Rád bych absolvoval i školení pana Grebeníčka a naučil se tu metodu co nejdříve.

Libor Boxan