TERMÍNY NEJBLIŽŠÍHO SEMINÁŘŮ

 

22. - 23. 9. 2018

 

Na seminář se můžete přihlásit pomocí telefonického kontaktu 604 744 135 nebo emailem regestudioposta@gmail.com.

​Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv otázkou.

​---------------------------------------------

img_4693.jpg

Proč se účastnit semináře? (jeho výhody a užití v praxi)

Seminář je určen jak pro maséry, tak i laiky a klienty trpící bolestí a poruchami pohybového aparátu, kteří se chtějí aktivně podílet na sebeuzdravení, zbavit se bolesti trvale, odstranit závislost na farmacích proti bolesti a naučit se léčit a regenerovat pohybový aparát sami. A to nejen u sebe, ale i u svých dětí nebo rodinných příslušníků. Tutu univerzální metodu lze použít prakticky pro všechny skupiny lidí, bez rozdílu věku při řešení problémů v oblasti fyzické i psychické. Metoda je jednoduchá a může se ji naučit prakticky každý. V průběhu semináře každý absolvent navíc dostane další individuální zdravotní doporučení, aby stav tělesné a duševní pohody dokázal rozvíjet.

 

Orientační průběh semináře:

  • jedním z prvních cílů na semináři je pochopení zdroje, všech příčin a souvislostí, které mají vliv na bolest nebo nemoci člověka, které můžou být somatické (tělesné) nebo psychosomatické (tělesně duševní)

  • všichni účastníci si prostřednictvím speciálního měření zjistí polohu těžiště, vychýlení, rotaci páteře a celkový postoj těla

  • krok za krokem si vysvětlíme a vyzkoušíme další postup, jak srovnat páteř a tím odstranit bolest, která je vychýlením páteře a těžiště způsobena

  • všechny pozitivní změny na těle, které jsme dosáhli aplikací metody, si znova změříme, abychom se přesvědčili o pociťovaných i viditelných změnách

Lektor se na semináři věnuje účastníkům jak individuálně, tak skupinově. Jak teoreticky, tak prakticky. Veškeré postupy si klienti mohou nejen vyzkoušet, ale také zažít na sobě. Díky konzultacím a debatám vše probereme do nejmenších detailů tak, aby každý účastník ze semináře odešel s jasnou hlavou a pocitem, že se naučil něco nového, co mu bude užitečné.

Tato metoda patří mezi jemné, neinvazívní dotekové terapie. Řadíme ji mezi holistické metody, které působí na celé tělo. Metoda, jako taková, neřeší dílčí problémy organismu. Harmonizuje celek a aktivizuje vlastní regenerační procesy organismu, které dílčí problémy řeší tím nejoptimálnějším způsobem.

Při aplikaci metody se napravuje těžiště těla, dochází k uvolnění pánevní oblasti, křížo-kyčlo-bederního skloubení všech částí páteře a okolních svalových skupin. Dochází k vyrovnání páteře do vzpřímené polohy, ke zlepšení průtoku energií v těle a tím ke stimulaci téměř všech tělesných orgánů, zejména trávících a vylučovacích. Vzhledem k provázanosti fyzického a psychického stavu organismu, dochází k příznivému působení na psychiku a od toho se odvíjí velmi přívětivé působení na fyzický stav těla.

img_4702.jpg

Zdravím Pavle, tak jsem se dal dohromady s tou nohou a dokonce jsem předminulý týden odběhl 50km trail na 4. místě a 3. v kategorii. Noha držela a v podstatě jsem v závodě neměl žádný problém, ani s ničím jiným. Moc děkuji za "opravení".

Jan Červinka

Postupně jsem metodu pak naučila manžela i mé dvě dcery. Masírujeme své příbuzné i známé. Výsledek je vynikající. Například manžel měl řadu let poměrně velké problémy s bolestmi hlavy od páteře, a po Spinal Touch mu tyto problémy úplně utichly. Podobné obtíže měly čas od času i dcery, nyní už je hlava nebolela zhruba jeden rok.
 

Jana Končitíková

Výsledek je bezvadný. Krční páteř se uvolnila úplně, bolesti v bedrech se zmenšily o třicet až padesát procent. Jsem výsledkem příjemně překvapený. Rád bych absolvoval i školení pana Grebeníčka a naučil se tu metodu co nejdříve.

Libor Boxan