spinal_touch_terapie.jpg

Metoda Spinal Touch je velice šetrná doteková terapie, která slouží k narovnávání páteře pomocí přesně provedených jemných doteků na bodech, které se nacházejí na hýždích, zádech, krku a hlavě. Při a po provedení metody Spinal Touch dochází k okamžitému hlubokému uvolnění páteře a jejího okolí. Tím dochází k jejímu samovolnému narovnání do správné pozice.

Jakmile dojde k uvolnění a srovnání páteře a držení těla, uvolní a zprůchodní se i veškeré vnitřní orgány, které tímto začnou lépe fungovat. Postoj těla také úzce souvisí s psychikou a naším nervovým systémem.

 

Na co je tedy metoda Spinal Touch vhodná? Každému tato metoda může pomoci s něčím jiným. Pomůže vždy tam, kde je právě největší problém či disharmonie. Srovná páteř, držení těla a odstraní bolesti zad, pomůže zlepšit funkci orgánů, psychiku i nervový systém.

Spinal Touch je velice rychlá, účinná a neinvazivní metoda, která může opravdu každému pomoci a ulehčit od jeho problémů a zlepšit zdravotní stav.

Zdravím Pavle, tak jsem se dal dohromady s tou nohou a dokonce jsem předminulý týden odběhl 50km trail na 4. místě a 3. v kategorii. Noha držela a v podstatě jsem v závodě neměl žádný problém, ani s ničím jiným. Moc děkuji za "opravení".

Jan Červinka

Postupně jsem metodu pak naučila manžela i mé dvě dcery. Masírujeme své příbuzné i známé. Výsledek je vynikající. Například manžel měl řadu let poměrně velké problémy s bolestmi hlavy od páteře, a po Spinal Touch mu tyto problémy úplně utichly. Podobné obtíže měly čas od času i dcery, nyní už je hlava nebolela zhruba jeden rok.
 

Jana Končitíková

Výsledek je bezvadný. Krční páteř se uvolnila úplně, bolesti v bedrech se zmenšily o třicet až padesát procent. Jsem výsledkem příjemně překvapený. Rád bych absolvoval i školení pana Grebeníčka a naučil se tu metodu co nejdříve.

Libor Boxan